Meie meeskond

Kadri Allika
kadri.allika@rakvereloomakliinik.ee

Dr Kadri Allika

Kliiniku juhataja, loomaarst

Kadri töötab kliinikus 2011. aastast ja on Rakvere Loomakliiniku juhataja. Talle pakuvad kõige rohkem huvi sisehaigused, dermatoloogia ja ortopeedia. Kodus on Kadril kuldne retriiver Smith ja kass Smellikät. Vaba aega veedab Kadri peamiselt oma pojaga ja meelishobi on kokandus.

Maris Rüü
maris.ruu@rakvereloomakliinik.ee

Dr Maris Rüü

Loomaarst
(lapsehoolduspuhkusel)

Maris töötab kliinikus alates 2018. aastast. Maris nimetab end küll üldarstiks, kuid rohkem pakuvad talle huvi sisehaigused – täpsemalt endokrinoloogia ja kirurgia. Marise vaieldamatud lemmikud on kassid. Kodus on tal koerad Saimon, Maks ja Memphis ning kassid Musti, Iris ja Kurri. Vabal ajal meeldib Marisele ujuda ja kunstiga tegeleda.

anni@rakvereloomakliinik.ee

Anni Eimpalu

Abiline

Anni töötab kliinikus abilisena alates 2019. aastast. Anni ülesandeks on loomaarsti abistamine kõiges, milles parasjagu vaja. Samuti leiab ta aega ka klientidega suhtlemiseks. Anni suureks kireks on reisimine.

Kristi Pastimäe
kristi.pastimae@rakvereloomakliinik.ee

Kristi Pastimäe

Abiline

Kristi töötab kliinikus abilisena alates 2018. aastast. Kristi assisteerib operatsioonidel ja täidab ka teisi vastutusrikkaid loomaarsti abilise ülesandeid. Samuti leiab ta aega ka klientidega suhtlemiseks. Kristi on väga kiire õppija ja loomult suure südamega. Simpsonite vaatamisest ei väsi ta kunagi.

Janne Ilves
janne.ilves@rakvereloomakliinik.ee

Janne Ilves

Abiline

Janne töötab kliinikus abilisena alates 2013. aastast. Janne hooleks on peamiselt lemmikloomatoitude, ravimite ja muude tarvikute tellimine, müük ja kõik sellega seonduv. Ta registreerib arsti vastuvõtuaegu, suhtleb klientidega ja kui vaja hüppab ka leti tagant välja arstile appi. Jannel on kodus borderkolli Zara ja musta-valgekirju kass Muu. Hobikorras kasvatab Janne ka erinevaid sulelisi ja vabal ajal armastab lugeda.

Valdeko Paavel

Juhatuse liige

Copyright @ 2019 Rakvere Loomakliinik. Kõik õigused kaitstud.