Meie meeskond

Astrid Jõgi
astrid.jogi@rakvereloomakliinik.ee

Dr Astrid Jõgi

Loomaarst

Astrid töötab kliinikus alates selle rajamisest ja tegeleb peamiselt kirurgiaga. Tööl käib ta koos Bostoni terjeri Iirisega, samal ajal valvab kodu kass Robi. Vabal ajal meeldib Astridile üle kõige Iirisega looduses liikuda või ristsõnu lahendada.

Kadri Allika
kadri.allika@rakvereloomakliinik.ee

Dr Kadri Allika

Kliiniku juhataja, loomaarst

Kadri töötab kliinikus 2011. aastast ja on Rakvere Loomakliiniku juhataja. Talle pakuvad kõige rohkem huvi sisehaigused, dermatoloogia ja ortopeedia. Kodus on Kadril kuldne retriiver Smith ja kass Smellikät. Vaba aega veedab Kadri peamiselt oma pojaga ja meelishobi on kokandus.

Liis Lõune
liis.loune@rakvereloomakliinik.ee

Dr Liis Lõune

Loomaarst

Liis töötab kliinikus arstina 2016. aastast. Enne seda töötas Liis Rakvere Loomakliiniku suveabilisena. Talle pakuvad kõige rohkem huvi sisehaigused ja dermatoloogia. Loomaarstile mittekohaselt Liisil veel lemmiklooma ei ole – ilmselt ei ole ta seda õiget veel leidnud. Vabal ajal meeldib talle tegeleda spordi ja käsitööga, lisaks on Liis suur jalkafänn.

Maris Rüü
maris.ruu@rakvereloomakliinik.ee

Dr Maris Rüü

Loomaarst

Maris töötab kliinikus alates 2018. aastast. Maris nimetab end küll üldarstiks, kuid rohkem pakuvad talle huvi sisehaigused – täpsemalt endokrinoloogia ja kirurgia. Marise vaieldamatud lemmikud on kassid. Kodus on tal koerad Saimon, Maks ja Memphis ning kassid Musti, Iris ja Kurri. Vabal ajal meeldib Marisele ujuda ja kunstiga tegeleda.

Triin Veeroja
triin.veeroja@rakvereloomakliinik.ee

Triin Veeroja

Abiline

Triin töötab kliinikus abilisena alates 2019. aastast. Triin on meie meeskonna kõige uuem liige. Triin on tubli õpilane ja haarab kõike lennult. Kodus on tal väike Prantsuse buldog Steffy. Triinu hobid on ujumine ja kokandus.

Kristi Pastimäe
kristi.pastimae@rakvereloomakliinik.ee

Kristi Pastimäe

Abiline

Kristi töötab kliinikus abilisena alates 2018. aastast. Kristi assisteerib operatsioonidel ja täidab ka teisi vastutusrikkaid loomaarsti abilise ülesandeid. Samuti leiab ta aega ka klientidega suhtlemiseks. Kristi on väga kiire õppija ja loomult suure südamega. Simpsonite vaatamisest ei väsi ta kunagi.

Janne Ilves
janne.ilves@rakvereloomakliinik.ee

Janne Ilves

Abiline

Janne töötab kliinikus abilisena alates 2013. aastast. Janne hooleks on peamiselt lemmikloomatoitude, ravimite ja muude tarvikute tellimine, müük ja kõik sellega seonduv. Ta registreerib arsti vastuvõtuaegu, suhtleb klientidega ja kui vaja hüppab ka leti tagant välja arstile appi. Jannel on kodus borderkolli Zara ja musta-valgekirju kass Muu. Hobikorras kasvatab Janne ka erinevaid sulelisi ja vabal ajal armastab lugeda.

Ingrid Kütt
ingrid.kutt@rakvereloomakliinik.ee

Ingrid Kütt

Raamatupidaja

Ingrid on Rakvere Loomakliiniku raamatupidaja. Ta hoolitseb sellel eest, et arvepidamine oleks alati korras ja maksud õigel ajal makstud. Üle kõige armastab Ingrid numbreid ja pingete maandamiseks pistab näpud mulda.
Sivar Irval

Sivar Irval

Juhatuse liige

Valdeko Paavel

Juhatuse liige

Copyright @ 2019 Rakvere Loomakliinik. Kõik õigused kaitstud.